Aktuálne informácie a dianie v obci Žehňa.

Zbierka kuchynských potrieb do KC Žehňa

Komunitné centrum v obci Žehňa vás chce požiadať o zbierku kuchynských potrieb (aj použitých no použiteľných ďalej ) napríklad : hrnce, panvice, príbory, šálky, hrnčeky, misy, dózy, naberačky, varechy a iné kuchynské vybavenie. Veci môžete odniesť na obecný úrad, do kancelárie TSP alebo priamo do komunitného centra Ďakujeme vám .

Obecný Výlet na kúpalisko Maďarsko 15.7.2022

Obec Žehňa organizuje dňa 15.7.2022 v piatok výlet na kúpalisko do Maďarska do Sarošpatak. Záujemcovia o tento výlet nech sa nahlásia na Obecnom úrade do stredy 13.7.2022. Bližšie informácie o odchode autobusu budú vyhlásené zverejnené deň pred odchodom na výlet.

Petičná a protestná akcia proti výstavbe spaľovne s názvom STOP spaľovni v DRIENOVE!

Vážení občania, keďže petícia proti plánovanému zámeru výstavby spaľovne v areáli bývalej kafilérie v katastri obce Drienov z roku 2019 nám nepomohla zastaviť tento zámer, spustili sme petíciu znova s názvom STOP spaľovni odpadov v Drienove! Petičné hárky nájdete na verejne dostupných miestach v obci Drienov a v okolitých obciach, ktoré prejavili záujem zapojiť sa… Čítať viac

Odpočet vodomerov dňa 1.7.2022 v čase od 7:30 do 13: 00

Dňa   01.07.2022  v čase od 07:30 hod. do 13:00 hod. bude Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. – závod Prešov vykonávať periodický  odpočet vodomerov. Z tohto dôvodu žiadame odberateľov, aby sprístupnili vodomery k odpočtu.